Стратадерм гель 5 мл

Інструкція вказана для Стратадерм гель 5 мл

Склад

 Полідиметилсілоксани, Сілоксани, Алкілметил Силікони.

Показання Стратадерм гель 5 мл

Прозорий силіконовий гель Стратадерм швидко висихає та не є липким. Використовується для лікування як нових, так і застарілих рубців.

Стратадерм гель легко наноситься на всі ділянки шкіри, включаючи такі відкриті ділянки, як обличчя та шия; а також суглоби та волосяні частини без необхідності гоління. Якщо використовувати Стратадерм гель відповідно до інструкцій, він швидко висихає до форми тонкої силіконової плівки.

Захисний шар, який є газопроникним і водонепроникним, зволожує та захищає рубець від хімічного та бактеріального впливу, дозволяє рубцю нормалізувати цикл синтезу колагену.

Стратадерм гель пом’якшує та розгладжує рубці, усуває свербіж і дискомфорт, усуває почервоніння та зміни кольору рубця. Стратадерм гель використовується для лікування всіх видів рубців, в тому числі в результаті: загальних хірургічних операцій, травм, застарілих ран, опіків, укусів, акне та інших захворювань шкіри.

У Міжнародних клінічних рекомендаціях щодо лікування рубців зазначено, що «силіконовий гель треба застосовувати як першочергову терапію на початкових стадіях лікування рубців і в якості попередження утворення гіпертрофічних та колоїдних рубців».

Скільки мені потрібно Стратадерм гелю?

  • 5 г Стратадерм гелю достатньо для лікування рубця розміром 2–3 см, застосовуючи його двічі на день протягом мінімально рекомендованого часу 60–90 днів.
  • 10 г Стратадерм гелю достатньо для лікування рубця розміром 5–7 см, застосовуючи його двічі на день протягом мінімально рекомендованого часу 60–90 днів.
  • 20 г Стратадерм гелю достатньо для лікування рубця розміром 10–12 см, застосовуючи його двічі на день протягом мінімально рекомендованого часу 60–90 днів.
  • 50 г Стратадерм гелю достатньо для лікування рубця площею 6×12 см, застосовуючи його двічі на день протягом мінімально рекомендованого часу 60–90 днів.

Стратадерм гель застосовується для попередження та лікування всіх типів рубців, у тому числі колоїдних та гіпертрофічних рубців.

Стратадерм гель також може застосовуватись разом з іншими інвазивними методами для покращення загального результату, включаючи хірургічне відсікання та ушивання, ін’єкції та здавлюючі пов’язки.

Стратадерм гель може застосовуватися для шкіри дітей (в т.ч. немовлят), вагітних, жінок в період годування груддю; для чутливої та схильної до алергій шкіри.

Протипоказання Стратадерм гель 5 мл

Не можна наносити Стратадерм гель на відкриті рани.

Не можна наносити Стратадерм гель на очі та слизові оболонки.

Стратадерм гель не можна використовувати на інші ділянки шкіри без рекомендації лікаря.

Стратадерм гель може залишати плями на одязі, якщо він не повністю висох. Тільки для зовнішнього застосування. Припиніть використання, якщо з’явилися подразнення та проконсультуйтесь з лікарем. Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Спосіб застосування та дози Стратадерм гель 5 мл

Переконайтеся, що рубець чистий та сухий. Нанесіть дуже тонкий шар Стратадерм гелю на рубець та залиште його висихати.

Застосовуйте Стратадерм гель на уражених частинах шкіри один або два рази на день, або за призначенням лікаря. Для досягнення найкращого результату необхідно забезпечити постійний контакт Стратадерм гелю з рубцем.

За умови правильного використання Стратадерм гелю, він повністю висихає протягом 3–4 хвилин. Якщо на повне висихання потрібно більше часу, то, можливо, Ви наносите занадто багато гелю.

Обережно промокніть надлишок гелю серветкою та залиште гель висихати. Як тільки Стратадерм гель висох, Ви можете наносити сонцезахисні засоби, косметику, здавлюючі пов’язки або гіпс.

Стратадерм гель рекомендовано використовувати як мінімум 60–90 днів (24/7). Для більших та застарілих рубців час використання може бути довшим. Використовуйте доти, поки покращення більше не спостерігатиметься.

Умови зберігання Стратадерм гель 5 мл

Зберігайте при температурі не вище 25°C. Не використовуйте після закінчення терміну придатності, що зазначений на упаковці.

НЕСТЕРИЛЬНИЙ

Дата оновлення информації: 23.11.2021 р.

© likiteka 2023