Тест для визначення вагітності Секрет (Secret) Комфорт струменевий №1

Акон Біотеч (Ханджоу) (Китай)
Інструкція для Тест для визначення вагітності Секрет (Secret) Комфорт струменевий №1:
Інструкція вказана для Тест для визначення вагітності Секрет (Secret) Комфорт струменевий №1

Склад

Швидкий тест для якісного визначення  хоріонічного гонадотропіну (ХГ) в сечі людини.

Тільки для професійної in vitro діагностики.

Хоріонічний гонадотропін є  глікопротеїновим гормоном, який виробляється в процесі розвитку плаценти після запліднення. При нормальній вагітності ХГ виявляється у сечі і плазмі уже з 7 дня після запліднення. Рівень його продовжує швидко зростати, часто перевищуючи 100 мМО/мл до моменту першої затримки місячних і досягає найвищої точки вмісту 100000-200000 мМО/мл на 10-12 тиждень вагітності. Присутність ХГ в сечі і плазмі відразу після запліднення і швидке наступне підвищення його концентрації під час вагітності використовується для ранньої діагностики вагітності.

Струменевий тест на вагітність має чутливість 20мМо/мл. В тесті використана комбінація моноклональних і поліклональних антитіл для селективного визначення підвищеного рівня ХГ в сечі. При зазначеному рівні чутливості тест не дає перехресної реактивності зі структурно спорідненими глікопротеїдними гормонами ФСГ, ЛГ і ТТГ у високих фізіологічних концентраціях.

тест на беременность

ПРИНЦИП ТЕСТУ

Дослідження проводиться шляхом занурення тесту в зразок сечі з подальшим спостереженням за утворенням кольорових ліній. В тесті використані часточки колоїдного золота, моноклональні антитіла до ХГ для селективного визначення підвищеного рівня ХГ на тестовій лінії та козячі поліклональні антитіла на контрольній лінії. Під час тестування сеча мігрує вздовж мембрани під дією капілярної сили і вступає в реакцію із забарвленим кон’югатом.  Позитивні зразки реагують із сполученням специфічних до ХГ антитіл із забарвленим кон’югатом з утворенням  кольорової лінії на тестовій ділянці  (Т) мембрани. Відсутність даної кольорової лінії на мембрані вказує на негативний результат тесту. З метою контролю роботи тесту кольорова лінія буде завжди з’являтися на контрольній ділянці (С) мембрани, підтверджуючи, що була використана достатня кількість сечі, і заповнення капілярів мембрани відбулося.  

Очікувані значення

У здорових невагітних жінок і здорових чоловіків очікується негативний результат тесту.  У здорових вагітних жінок в сечі і крові буде присутній ХГ. Рівень ХГ дуже різниться в залежності від терміну гестації та індивідуальних особливостей. Струменевий тест на вагітність має чутливість 20мМо/мл і здатний виявляти вагітність вже з 7-го дня після ймовірної дати зачаття.

Показання Тест для визначення вагітності Секрет (Secret) Комфорт струменевий №1

Струменевий тест на вагітність є швидким імунохроматографічним аналізом для якісного виявлення вмісту ХГ в сечі з метою раннього виявлення вагітності.

Спосіб застосування та дози Тест для визначення вагітності Секрет (Secret) Комфорт струменевий №1

Забір зразку і підготовка

Зразок сечі слід збирати в суху і чисту ємкість. Краще збирати першу ранкову сечу, оскільки вона містить найвищу концентрацію ХГ. Сеча, яка зібрана протягом дня, також придатна для тестування. Зразок сечі, який містить видимий осад, слід відцентрифугувати, профільтрувати або дати відстоятись, щоб отримати придатну для тестування прозору сечу.

Процедура тестування

  1. Вийміть  струменевий тест з упаковки і використайте його протягом години.
  2. Зніміть ковпачок тесту, спрямуйте струмінь сечі на абсорбуючий кінчик або занурьте його на 15 секунд в зразок сечі, зібраний в чисту ємкість.
  3. Закрийте ковпачком адсорбуючий кінчик тесту, покладіть тест на рівну поверхню і одразу почніть відлік часу.
  4. Облік результату проведіть через 3 хвилини. Не приймайте до уваги результат тестування через 10 хвилин.

тест на беременность использование

Облік результату

тест на беременность результат

Контроль якості

Тест має вбудований контроль процедури. Поява кольорової лінії на контрольній ділянці (С) є внутрішнім контролем процедури тестування. Це свідчить про використання достатньої кількості зразка і дотримання процедури тестування. Якщо фон віконця результату стає кольоровим або заважає читати результат тестування, результат може бути недійсним.

Умови зберігання Тест для визначення вагітності Секрет (Secret) Комфорт струменевий №1

Зберігати тест запакованим при кімнатній температурі чи в холодильнику (2º-30ºС). Тест зберігає стабільність до моменту закінчення терміну придатності, вказаного на запаяному пакеті.

Тест повинен залишатись в запаяному пакеті до моменту використання.

НЕ ЗАМОРОЖУВАТИ.

Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Термін придатності

24 місяці.

Реєстраційні дані Тест для визначення вагітності Секрет (Secret) Комфорт струменевий №1

Дата оновлення информації: 17.02.2023 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Тест для визначення вагітності Секрет (Secret) Комфорт струменевий №1: