Тест для визначення вагітності Ultimate (Ультимат) смужка №2

Інструкція вказана для Тест для визначення вагітності Ultimate (Ультимат) смужка №2

Склад

Тест дає можливість самостійного використання в один крок імунохроматографічного аналізу, проведеного для кількісного виявлення людського хоріонічного гонадотропіну (ХГЛ) у сечі з метою визначення вагітності протягом 7-11 днів після зачаття.

  • висока якість;
  • точність 99%;
  • простота в експлуатації.

Принцип дії тесту полягає у визначенні хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ) у сечі. Цей гормон виробляється хоріоном (майбутньою плацентою) плідного яйця і в деяких кількостях (25 мМО/мл і вище) з’являється в сечі вже через 7-11 днів після зачаття, коли запліднена яйцеклітина прикріплюється до стінки матки та починає розвиватися, що і супроводжується виділенням «гормону вагітності». Далі рівень ХГЛ продовжує рости до 10-11 тижня вагітності, а потім поступово знижується. Ранкова сеча, завдяки своїй підвищеній концентрації, містить найбільшу кількість ХГЛ.

Тест-смужка для визначення вагітності чутливістю 25 мМО/мл і визначає вагітність з першого дня затримки менструації й у ранковій сечі.

Показання Тест для визначення вагітності Ultimate (Ультимат) смужка №2

Тест для самостійного визначення вагітності вже через 7 днів з моменту запліднення (5-7 днів до затримки менструації)

Спосіб застосування та дози Тест для визначення вагітності Ultimate (Ультимат) смужка №2

Для проведення тесту потрібно занурити смужку в сечу, скерувавши стрілку на тесті вниз. Не рекомендується занурювати нижче позначки. Через 5-10 секунд слід вийняти тест-смужку і покласти її на плоску чисту та суху поверхню. Потрібно почекати до появи кольорових ліній. Для завершення всіх реакцій необхідно 3 хвилини, тому остаточний результат можна вважати дійсним через 3 хвилини. Результат, отриманий після 30 хвилин, слід вважати недійсним.

Реєстраційні дані Тест для визначення вагітності Ultimate (Ультимат) смужка №2

Дата оновлення информації: 28.09.2023 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го рівня: Тест для визначення вагітності Ultimate (Ультимат) смужка №2: