Вазобіл капсули №30

ТОВ "Хелс Інсайт" (Україна)
Інструкція вказана для Вазобіл капсули №30

Склад

Діючі речовини: кверцетин-3-О-рутинозид – 150 мг, сухий екстракт червоного вина – 100 мг, сухий екстракт гінкго білоби - 50 мг, астаксантин – 15 мг;

Допоміжні речовини: лактози моногідрат (цукор молочний), крохмаль картопляний, кальцію стеарат, аеросил (кремнію діоксид колоїдний); оболонка капсули: желатин, титану діоксид.

Посилення енергетичного забезпечення, за рахунок антиоксидантної та ангіопротекторної дії, сприяє попередженню виникнення порушень кровообігу, шляхом зміцнення стінок судин і капілярів, сприяє усуненню розвитку судинних ускладнень, позитивно впливає на серцево-судинну систему та мозкові процеси, в  тому числі і в ранньому відновлюваному періоді після перенесених патологій, що пов’язані із порушеннями кровообігу.
Поживна (харчова) на 100 г добавки: білки – 13,18 г, вуглеводи – 49,82 г, жири – 3,76 г; енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки 300,36 ккал.

Показання Вазобіл капсули №30

Вазобіл рекомендовано до раціону харчування, як додаткове джерело гінкголідів,  флавоноїдів (катехінів та проантоцианідів), незамінних амінокислот, ресвератролу, каротиноїду астаксантину, що мають потужні антиоксидантні властивості, зв’язують та виводять з організму вільні радикали, запобігають відкладанню бляшок на внутрішній стінці судин, зменшують вірогідність тромбоутворення та покращують реологічні властивості крові.

Протипоказання Вазобіл капсули №30

Не рекомендується вживати при індивідуальній підвищеній чутливості до компонентів продукту.

Спосіб застосування та дози Вазобіл капсули №30

По 1-2 капсулі 2 рази на добу після їжі протягом 1-2 місяців.

В подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання Вазобіл капсули №30

Строк придатності

24 місяці від дати виробництва.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 0°С до 25°С та відносній вологості не більше 75%.

Дата оновлення информації: 23.12.2022 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Вазобіл капсули №30: