Віноксин Форте капс. №60

Інструкція вказана для Віноксин Форте капс. №60

Склад

1 капсула містить сухі екстракти:

барвінку малого

10 мг (mg)

омели білої

32 мг (mg)

гінкго білоба

80 мг (mg)

Склад: 

активні речовини: сухий екстракт трави барвінку малого (Vinca minor)?4:1, сухий екстракт стеблів з квітами омели білої (Viscum Album L.)?4:1, сухий екстракт листя гінкго білоба (Ginkgo Biloba)?24/6/5 (містить 24?% гінкофлавонів, 6% терпенолактонів); 

допоміжні речовини: наповнювачі: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кальцію карбонат; антизлежувачі: кремнію діоксид колоїдний безводний, кремнію діоксид колоїдний водний, магнію стеарат; оболонка капсули: желатин, барвник: титану діоксид, заліза оксид жовтий, патентований синій V, хіноліновий жовтий.

Показання Віноксин Форте капс. №60

Комплексна дія Віноксин® Форте на систему кровообігу обумовлена сукупним ефектом комбінації натуральних екстрактів барвінку, омели та гінкго білоба. Біологічно активні речовини рослин, що входять до складу Віноксину® Форте, сприяють: підтримці нормального серцевого, мозкового та периферичного кровообігу; стабілізації АТ; оптимальної в’язкості крові, для покращення забезпечення киснем та метаболізму у тканинах головного мозку, серця, кінцівок та внутрішніх органів. Флавоноїди гінко білоба у складі дієтичної добавки гальмують процеси старіння клітин, сприяють підсиленню функції пам’яті та концентрації, запобігають запамороченню.

Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем!

Протипоказання Віноксин Форте капс. №60

Дієтична добавка Віноксин® Форте призначена лише для дорослих.

Особи, що приймають будь-які ліки, повинні вживати Віноксин® Форте за умови медичного нагляду. Вживання дієтичної добавки протипоказано при індивідуальній чутливості до її компонентів, у дитячому віці до 18 років, під час вагітності та лактації, при гострій стадії геморагічного інсульту; тяжкої ішемічної хворобі серця; тяжких формах аритмій. З обережністю вживати при схильності до кровотечі, складові продукту зменшують в’язкість крові.

Особи з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарями.

Дієтична добавка Віноксин® Форте не призначена для лікування, не повинна застосовуватися як заміна повноцінному раціону харчування. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.

Спосіб застосування та дози Віноксин Форте капс. №60

Дієтичну добавку рекомендовано приймати дорослим внутрішньо, до їди, не розжовувати та запивати достатньою кількістю води.

Добова доза становить для дорослих по 1 капсулі 2 рази на добу, або за рекомендацією лікаря.

Умови зберігання Віноксин Форте капс. №60

Термін придатності

Краще спожити до кінця дати, зазначеної на упаковці, термін придатності – 24 місяці.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С та недоступному для дітей місці.

Форма випуску

Капсули з масою вмісту 150 мг±7,5%.

Дата оновлення информації: 23.11.2021 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 5 го рівня: Віноксин Форте капс. №60: