Вітапрім (Vitaprim) Преміум 3 Суміш суха молочна (з 12 місяців) 400 г

Інструкція для Вітапрім (Vitaprim) Преміум 3 Суміш суха молочна (з 12 місяців) 400 г:
Інструкція вказана для Вітапрім (Vitaprim) Преміум 3 Суміш суха молочна (з 12 місяців) 400 г

Склад

Коров'яче молоко, лактоза (молоко), пальмова олія, суха сироватка (молоко) 5%, порошок молозиво (нуклеотиди сироватки), підсолоджувач, кокосова олія, соєва олія, ріпакова олія, соєвий лецитин, вітаміни (С, Е, нікотинова кислота, пантотенова кислота, В2, А, В1, В6, фолієва кислота, К1, біотин Д3, 12), трехкальциевого фосфат, карбонат кальцію, цитрат натрію, холіну бітартрат, хлорид калію, хлорид натрію, L-цистеїн, таурин, хлорид магнію, гідроксид калію , сульфат заліза, оксид магнію, інозитол, сульфат цинку, токоферол, фосфат калію, селеніт натрію, пробіотик ВВ-12 (0.05%)

Містить лактозу. Не містить глютену. Без ГМО.

Опис

Суміш молочна Vitaprim 3 - це збалансована молочна суміш, яка призначена для малюків від 12 місяців. До складу суміші входить молозиво, лактоферин і біфідобактерії ВВ-12, а також вітаміни і мінерали, які забезпечують здоровий ріст, подібний зростання немовлят при грудному вигодовуванні.

Молочна суміш Vitaprim 3 підтримує імунну систему дитини природним чином і допомагає збалансувати мікрофлору кишечника завдяки біфідобактеріям ВВ-12. Містить поліненасичені жирні кислоти для нормального розвитку мозку і зору.

Переваги:

 • містить ліофілізоване молозиво, лактоферин і біфідобактерії BB12 для підтримки оптимального функціонування імунної системи;
 • це повноцінна і збалансована їжа з вітамінами, мінералами і омега-3 і 6 жирними кислотами для гармонійного зростання і розвитку малюка;
 • містить імуноглобуліни, природним чином регулюють імунну відповідь.

Увага! Переходити з суміші однієї вікової категорії на другу краще поступово, протягом 3-х днів. Необхідно збільшувати з кожним днем ??кількість нової суміші в кожне годування і зменшувати кількість попередньої. Чим старшим стає Ваш малюк, тим суміші стають ситніше в порівнянні з попередніми, змінюється склад білка, збільшується кількість важливих мінералів і мікроелементів, особливо кальцію і заліза.

Спосіб застосування та дози Вітапрім (Vitaprim) Преміум 3 Суміш суха молочна (з 12 місяців) 400 г

 1. Ретельно вимийте руки перед приготуванням суміші.
 2. Ретельно вимийте пляшечку, соску і кришку, щоб усунути залишки молока.
 3. Прокип'ятіть їх протягом 5 хвилин. Залишайте накритими до використання.
 4. Прокип'ятіть питну воду протягом 10 хвилин і остудіть до 40 ° C.
 5. Використовуйте тільки мірну ложку, яка знаходиться в банці, заповнену без гірки.
 6. До 90 мл кип'яченої охолодженої до 40 ° C води додати 3 мірні ложки сухої молочної суміші (див. таблицю на етикетці).
 7. Після використання покладіть мірну ложку на виступ в банці.
 8. Ретельно збовтайте пляшечку до повного розчинення порошку.
 9. Після приготування суміші, банку з порошком слід щільно закрити і зберігати в сухому прохолодному місці.
 10. Після відкриття упаковки продукт слід використовувати протягом 3-х тижнів.

Застереження

Точно дотримуйтеся вказівки на банці. Недотримання цієї рекомендації з приготування суміші може завдати шкоди здоров'ю дитини.

Завжди перевіряйте температуру готової суміші перед годуванням, трохи наливши її на внутрішню сторону зап'ястя. Ніколи не використовуйте залишки розведеної суміші для подальшого годування

Під час годування потрібно підтримувати дитину, щоб вона не захлинулась.

Використання некип'яченої води, нестерилізованих пляшечок і сосок, неправильне зберігання, транспортування, приготування і годування може привести до несприятливих наслідків для здоров'я дитини.

Реєстраційні дані Вітапрім (Vitaprim) Преміум 3 Суміш суха молочна (з 12 місяців) 400 г

Дата оновлення информації: 22.01.2023 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го рівня: Вітапрім (Vitaprim) Преміум 3 Суміш суха молочна (з 12 місяців) 400 г: