Візіокс Лютеїн капсули №30

Інструкція вказана для Візіокс Лютеїн капсули №30

Склад

мг/ капсулу: лютеїн – 12 мг, зеаксантін – 1 мг , вітамин С – 90 мг (129% РДН*), вітамин Е -10 мг (66 % РДН*), цинк – 10 мг (74 % РДН*), селен – 30 мкг (60 % РДН*), допоміжні речовини: мальтодекстрин, кремнію діоксид колоїдний, целюлоза мікрокристалічна, кальцію стеарат.

*% – від рекомендованої добової норми вживання
Продукт не містить ГМО. Не містить консервантів.

Антиоксидантний комплекс «Візіокс ®Лютеїн» містить у своєму складі оптимальну кількість вітамінів, мінералів і рослинних каротиноїдів. Лютеїн і зеаксантин, що містяться в сітківці і кришталику ока, виконують роль світлофільтрів, чинять екрануючу та поглинаючу дію. Вони є потужними антиоксидантами і захищають фоторецепторні клітини сітківкі від кисневих радикалів, індукованих світлом.

Як результат їх захисної дії, знижується ризик розвитку запальних і дегенеративних змін сітківки ока, склоподібного тіла і кришталика, зміцнюються стінки кровоносних судин і очного дна. Лютеїн і зеаксантин не синтезуються в організмі людини і повинні щодня надходити з їжею або з дієтичними добавками. Вітаміни С і Е, мінерали цинк і селен комплексно підтримують і відновлюють всі основні структури очного яблука, уповільнюють прогресування помутніння кришталика.

«Візіокс ®Лютеїн» рекомендується приймати для зниження ризику розвитку дистрофічних процесів в центральній зоні сітківки; при вікових змінах зору в осіб старше 50 років (ВМД, катаракта, глаукома, макулодистрофія); при ангіоретинопатіях; при тромбозі сітківки; в період реконвалесценції після перенесених офтальмологічних операцій; при регулярному зоровому перенапруженні (робота за комп’ютером, тривалий перегляд телепередач та читання книг); при роботі в умовах підвищеного освітлення (зварювання, софіти, нічне водіння транспортних засобів, тривале перебування на сонці без захисних окулярів); для загальної профілактики дефіциту вітамінів і мікроелементів.

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом.

Показання Візіокс Лютеїн капсули №30

Рекомендовано до раціону харчування як додаткове джерело лютеїну, зеаксантину, вітамінів С, Е, цинку, селену, що може сприяти: поліпшенню гостроти зору, зниженню стомлюваності очей ( у тому числі при підвищених зорових навантаженнях); профілактиці вікових змін сітківки ( макулярної дегенерації, дистрофічних змін); захисту сітківки від ультрафіолетового та комп юторного випромінювання.

Протипоказання Візіокс Лютеїн капсули №30

при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Спосіб застосування та дози Візіокс Лютеїн капсули №30

дорослим по 1-2 капсули на день під час прийому їжі, запиваючи невеликою кількістю рідини. Термін вживання – 12 тижнів, надалі за погодженням з лікарем. Не слід перевищувати рекомендовану добову норму.

Перед прийомом продукту проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання Візіокс Лютеїн капсули №30

Форма випуску: дивись на упаковці.
Умови зберігання: дивись на упаковці.
Строк придатності: 2 роки від дати виготовлення.

Дата оновлення информації: 23.11.2021 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 5 го рівня: Візіокс Лютеїн капсули №30: