Weleda (Веледа) Календула Дитячий засіб для купання з екстрактами лікарських трав фл. 200 мл

Інструкція вказана для Weleda (Веледа) Календула Дитячий засіб для купання з екстрактами лікарських трав фл. 200 мл

Склад

Вода, натрію хлорид, сік терну, екстракт чебрецю звичайного, екстракт квітів календули, кремній, ксантанова камедь, парфумерна композиція, лімонен, ліналоол, гераніол.

Показання Weleda (Веледа) Календула Дитячий засіб для купання з екстрактами лікарських трав фл. 200 мл

Дитяче купання з календулою і лікарськими травами Weleda було спеціально розроблено не тільки для очищення шкіри, але і для заспокоєння занадто чутливих дітей. Тепла ванна із засобом для купання діє розслабляюче, сприяє глибокому сну дитини, необхідному для його розвитку.

Дитяче купання з календулою і лікарськими травами - це настояне на травах, зігріваючий засіб для купання, знімає втому після активного дня, повного вражень.

Сік терну надає купанню колір молочного шоколаду, екстракт чебрецю має подвійну дію: з одного боку, заспокоює і регенерує, з іншого - сприяє очищенню дихальних шляхів і є хорошою профілактикою простудних захворювань.

Щоб отримати оптимальні результати, не користуйтеся милом під час купання.

Особливо рекомендується засіб для купання для неспокійних дітей, а також дітей з гіперчутливій шкірою.

Спосіб застосування та дози Weleda (Веледа) Календула Дитячий засіб для купання з екстрактами лікарських трав фл. 200 мл

Перед застосуванням добре збовтати. 1-2 столові ложки засобу додати в 10-20 літрів теплої води, набраної в дитячу ванночку.

При більшому обсязі ванни, потрібно пропорційно збільшити кількість засобу. Ретельно перемішати.

Перед тим, як почати купати малюка у ванні, переконайтеся, що температура води оптимальна для купання - не надто гаряча і ще не охолола.

Реєстраційні дані Weleda (Веледа) Календула Дитячий засіб для купання з екстрактами лікарських трав фл. 200 мл

Дата оновлення информації: 23.11.2021 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го рівня: Weleda (Веледа) Календула Дитячий засіб для купання з екстрактами лікарських трав фл. 200 мл: