Зобофіт Селен капсули №60

ТОВ Нутрімед, Україна
Інструкція вказана для Зобофіт Селен капсули №60

Склад

1 капсула містить: активні інгредієнти: екстракт кореневища перстачу білого (Potentilla alba) - 160 mg (мr), екстракт листя ліщини звичайної (Corylus avellana) - 50 mg (мг), екстракт бульбокоренів гадючнику шестипелюст- кового (Filipendula vulgaris) - 40 mg (мг)транс-ресвератрол - 75 mg (мг)селен - 50 µg (мкг) (в перерахунку з L-селенметіоніну), цинк - 3 mg (мг) (в перерахунку з цинку гліцинату); допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокриста- лічна целюлоза, кальцію карбонат, діоксид кремнію (орісіл), кальцію стеарат; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки дієтичної: білки – 15,1 g (г), вуглеводи – 1,0 g (г), жири – 0 g (г); 64,4 kcal (ккал)/269,4 kj (кдж).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) максимальної щоденної кількості (3 капсули): білки – 0,19 g (г), вуглеводи – 0,01 g (г), жири – 0 g (г); 0,81 kcal (ккал)/3,39 kj (кдж).

Властивості

Екстракт кореневища перстачу білого (Potentilla alba) містить у своєму складі флавоноїди (рутин стабілізує еластичність і проникність судинної стінки; кверцетин має антиоксидантні властивості), сапоніни (володіють адаптогенними і гіполіпідемічними властивостями), таніни (проявляють детоксикуючі власти- вості). Екстракт перстачу білого містить макро- (магній, калій, кальцій, фосфор) і мікроелементи (селен, цинк, залізо, йод, марганець). Завдяки своєму складу перстач білий чинить багатоцільову дію на щитовидну залозу. Екстракт перстачу білого має тиреотропну та антиоксиданту дію, тобто покращує функціональний стан щитовидної залози та захищає тиреоцити від руйнування, а також проявляє протизапальні, в’яжучі, діуретичні, спазмолітичні та кровоспинні властивості.

Листя ліщини звичайної (Corylus avellanа) містять ефірну олію, фенолкар- болові кислоти (галова, кофейна, п-кумарова, ферулова), таніни, вітаміни Е, С, ретинол, групи В, а також йод та інші мікроелементи. Вміст цих речовин зумовлює антиоксидантну, протизапальну та антипроліферативну дію на тканину щитовидної залози. Листя ліщини також мають протидизентерійні, жарозни- жуючі, судинорозширювальні, загальнозміцнюючі, стимулюючі, протианемічні, вітамінні, гіпотонічні, нефропротекторні та антипроліферативні властивості.

Екстракт бульбокоренів гадючнику шестипелюсткового (Filipendula vulgaris ) містить дубильні речовини, глікозид гаультерин, похідні саліцилової кислоти, крохмаль. Ці компоненти сприяють нормалізації секреторної діяльності, мають протизапальні, в’яжучі, дезінфікуючі, сечогінні та кровоспинні власти- вості. Використовують при сечокам’яній хворобі, артритах, подагрі, запальних ураженнях травного каналу та гіперплазії залозистих тканин.

Транс-ресвератрол є природним поліфенолом, що міститься у червоному винограді, горці японському та деяких інших рослинах. Транс-ресвератрол має чисельні доведенні біологічно активні властивості, найбільш вивченими і значу- щими є потужна антиоксидантна властивість та здатність пригнічувати запалення та надмірний ріст клітин (проліферацію). Тому застосування транс-ресвератролу може бути обґрунтованим при порушеннях функцій щитовидної залози.

Селен міститься у його органічній формі L-селенметіоніну, яка забезпечує високу біодоступність та швидке засвоєння на відмінну від інших солей. Селен входить до складу ферментів, які відіграють важливу роль у роботі щитовидної залози, репродуктивної, імунної систем. Особливо важлива його роль у перетворенні тироксину в активний гормон трийодтиронін. Селен діє як антиоксидант, допо- магаючи захищати клітини щитовидної залози від впливу вільних радикалів та запобігає окисленню. Властивості селену можуть сприяти зменшенню запалення в щитовидній залозі, допомагаючи покращити її стан.

Цинк є одним із найважливіших мікроелементів, який входить до складу багатьох ферментних систем, що регулюють основні процеси обміну речовин, а саме: бере участь у синтезі білків та в обміні вуглеводів. Цинк відіграє важливу роль у забезпеченні нормальної функції щитовидної залози та виробленні тиреоїдних гормонів. Цинк є потужним антиоксидантом, що допомагає захищати клітини щитовидної залози від шкідливого впливу вільних радикалів та сприяти змен- шенню запалення.

Зобофіт® Селен являє собою збалансований фітомінеральний комплекс, компоненти якого довели свою ефективність та безпеку у багатьох клінічних дослідженнях. Рослинні компоненти Зобофіт® Селен мають довгу історію використання при порушеннях функцій щитовидної залози, остеоартрозі, подагрі, атеросклеротичних ураженнях, хворобах нирок та травного каналу.

Зобофіт® Селен сприяє покращенню функціонального стану щитовидної залози при гіпотиреозі, у т.ч. субклінічній формі, гіпертиреозі, аутоімунному тиреоїдиті, дифузному, вузловому та ендемічному зобі. Цей ефект досягається при застосуванні у відповідних дозах для кожної особи, з урахуванням її віку та стану щитовидної залози.

Показання Зобофіт Селен капсули №60

Зобофіт® Селен рекомендований як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження, цинку і селену для нормалізації функціонального стану щитовидної залози у осіб із порушеною її функцією. Зобофіт® Селен сприяє нормалізації об’єму, структури та рівня гормонів щитовидної залози, покращенню загального само- почуття та психоемоційного стану. Завдяки своєму складу Зобофіт® Селен характеризується комплексним позитивним впливом як на щитовидну залозу, так і на організм в цілому.

Протипоказання Зобофіт Селен капсули №60

Застереження

Не рекомендується використо- вувати під час вагітності, у період годування груддю, при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози Зобофіт Селен капсули №60

Вживати дорослим по 1 капсулі 1-3 рази на день до їди, запиваючи достатньою кількістю води.

Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Термін вживання: 2-3 місяці. При необхідності курс можна повторити через 2 місяці.

Умови зберігання Зобофіт Селен капсули №60

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4°С до 25°С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Дата оновлення информації: 26.06.2024 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 5 го рівня: Зобофіт Селен капсули №60: