Зубная Паста Для Чувствительных Зубов Рокс (R.O.C.S.) Сенситив Мгновенный Эффект 94 г

Інструкція для Зубная Паста Для Чувствительных Зубов Рокс (R.O.C.S.) Сенситив Мгновенный Эффект 94 г:
Інструкція вказана для Зубная Паста Для Чувствительных Зубов Рокс (R.O.C.S.) Сенситив Мгновенный Эффект 94 г

Склад

Aqua, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Xylitol, Hydroxyapatite, Silicia, Xanthan gum, Aroma, Calcium Glycerophosphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hydroxyacetophenone, Sodium Benzoate, Sodium Saccharin, Magnesium Chloride, o-cymen-5-ol, Limonene.

Показання Зубная Паста Для Чувствительных Зубов Рокс (R.O.C.S.) Сенситив Мгновенный Эффект 94 г

Зубна паста R.O.C.S. Sensitive Миттєвий Ефект - неабразивна зубна паста (RDA = 40) для швидкого усунення підвищеної чутливості зубів.

Білосніжна усмішка для сучасної людини - обов'язковий атрибут. Однак для людей з підвищеною чутливістю вона майже недосяжна, адже і професійне відбілювання і відбілюючі зубні пасти таким людям найчастіше протипоказані. Нова зубна паста розроблена науковою лабораторією WDS для поліпшення зовнішнього вигляду чутливих зубів. Склад зубної пасти включає кальцію гідроксиапатит, синтезований на нашому підприємстві за унікальною запатентованою технологією.

Різнорозмірні частки гідроксиапатиту, що мають високу спорідненість до тканин зуба, забезпечують швидке зниження чутливості* шляхом запечатування найдрібніших дефектів емалі і канальців оголеного дентину. Підвищена чутливість зубів є однією з актуальних проблем у стоматології. До 70% дорослих в європейській популяції страждають від гіперчутливості емалі зубів і дентину.

Причини чутливості зубів можуть бути чисто стоматологічними (карієс, пародонтит, тріщини і відколи емалі, наслідком відбілювання зубів або інших стоматологічних маніпуляцій) і загальними, пов'язаними з порушенням/специфічною зміною обміну речовин (нервові і ендокринні захворювання, клімакс, вагітність, особливості дієти та інше).

Швидкість і ефективність зниження чутливості досягається трьома механізмами

  • Мінеральне відновлення власних структур зуба за рахунок високої біодоступності кальцію гліцерофосфату, джерела іонних форм кальцію і фосфату.
  • Швидке зниження чутливості зуба шляхом запечатування найдрібніших дефектів емалі і канальців оголеного дентину забезпечують різнорозмірні частки гідроксиапатиту, що мають високу спорідненість до тканин зуба.
  • Захист і відновлення твердих тканин зубів за рахунок активації власних фізіологічних процесів забезпечуються високим вмістом ксиліту і магнієм.

Переваги:

  • швидко усуває підвищену чутливість зубів*;
  • має дуже низьку абразивність (показник RDA = 40, що нижче, ніж у регулярних паст для щоденної гігієни);
  • не травмує дентин і емаль зуба;
  • ефективно захищає від карієсу*, повертає зубам блиск;
  • нормалізує склад мікрофлори порожнини рота;
  • освіжає подих.

Не містить фторидів, пірофосфатів, парабенів, лаурилсульфату натрію, пероксидів і агресивних абразивів. Не має обмежень за віком за тривалістю використання.

*підтверджено клінічними дослідженнями

Реєстраційні дані Зубная Паста Для Чувствительных Зубов Рокс (R.O.C.S.) Сенситив Мгновенный Эффект 94 г

Дата оновлення информації: 10.02.2023 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го рівня: Зубная Паста Для Чувствительных Зубов Рокс (R.O.C.S.) Сенситив Мгновенный Эффект 94 г: