Зубна щітка Biorepair (Біорепейр) Досконала чистка Medium soft Junior від 6 до 12 років

Косвел (Coswell) (Італія)
Інструкція вказана для Зубна щітка Biorepair (Біорепейр) Досконала чистка Medium soft Junior від 6 до 12 років

Склад

Зубна щітка Досконала чистка, Medium Soft, Junior 7-14 років, Biorepair - аксесуар, спеціально розроблений для дітей і підлітків. Щітка має м'яку щетину, яка дбайливо видаляє наліт з поверхні емалі, ясен, язика і щік. Останнє можливо завдяки силіконовому очищувачу на зворотному боці. Додатково щетина покрита спеціальним складом, який не дасть розмножуватися бактеріям, запобіжить поява м'якого нальоту, допоможе відновити емаль. При цьому щітка повністю безпечна для дітей, клінічно тестована.

Сфера використання

Щітка підійде для щоденного чищення зубів - вранці і ввечері. Цей аксесуар - основний в правильному догляді за ротовою порожниною. Саме щітка допоможе видалити залишки їжі, очистити емаль, відполірувати її. Завдяки цьому зуби стають чистими, дихання - свіжим. Крім того, щоденне чищення зубів потрібна для профілактики карієсу і видалення зубного нальоту. Потрібно не просто навчити дитину чистити зуби, але і робити це правильно. Так, очищати зуби потрібно близько 2 хвилин - цього достатньо, щоб приділити увагу всім поверхням, видалити залишки їжі і наліт.

Особливості товару

Зубна щітка Biorepair «Досконала чистка» Medium Soft, Junior має особливу форму головки. Вона складається з 4554 кольорових щетинок. Вони гарантують не тільки ретельну, але і безпечну чистку. Щетина відрізняється м'якістю, тому дбайливо масажує ясна, м'яко видаляє зубний наліт, не пошкоджуючи емаль. Додатково є силіконовий м'який очищувач на задній частині щітки. Він допоможе видалити наліт зі щік і язика.

Також у зубної щітки «Досконала чистка» Medium Soft, Junior 7-14 років, Biorepair є такі особливості:

  • особливий вигин, який дозволяє уникнути зайвого тиску на ясна і зуби;
  • бактеріостатичну покриття не дозволить розмножуватися і розвиватися хвороботворним бактеріям;
  • клінічно тестований аксесуар;
  • запатентована технологія очищення;
  • дбайливе відновлення емалі за рахунок особливої речовини, схожого за складом з дентином і емаллю;
  • іони цинку запобігають утворенню м'якого нальоту;
  • ергономічна форма ручки дозволить зручно тримати щітку;
  • кількість щетинок - в 7,5 раз більше, ніж у звичайної щітки.

Також у зубної щітки «Досконала чистка» Medium Soft Biorepair - яскравий дизайн, виконаний у декількох кольорах. Дитина зможе вибрати саме той колір, який йому найбільше подобається!

Показання Зубна щітка Biorepair (Біорепейр) Досконала чистка Medium soft Junior від 6 до 12 років

Зубна щітка «Досконала чистка» Medium Soft від Biorepair призначена для чищення зубів і ротової порожнини дітей. У цьому віці важливо використовувати зубну щітку з м'якою щетиною, яка не травмує чутливі дитячі ясна, але ефективно очищає емаль від залишків їжі та зубного нальоту.

Щітка розроблена лікарями-стоматологами з Італії - при цьому враховувалися особливості вікового розвитку. Щетина збагачена іонами цинку, які запобігають появі м'якого нальоту на поверхні емалі. Також завдяки цьому відбувається захист зуба від зовнішніх впливів.

Реєстраційні дані Зубна щітка Biorepair (Біорепейр) Досконала чистка Medium soft Junior від 6 до 12 років

Дата оновлення информації: 30.04.2023 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Зубна щітка Biorepair (Біорепейр) Досконала чистка Medium soft Junior від 6 до 12 років: