Apivita (Апивита) Эфирное Масло мяты перечной 10 мл

Апівіта (Греція)
Форма выпуска:
Инструкция для Apivita (Апивита) Эфирное Масло мяты перечной 10 мл:
Инструкция указана для Apivita (Апивита) Эфирное Масло мяты перечной 10 мл

Состав

Ефірна олія «Перцева м'ята» дарує ясність розуму, знімає напругу та покращує здатність засвоювати різну інформацію. Засіб чудово усуває головний біль, бореться з проблемами органів дихання і швидко позбудеться закладення носа. При догляді за волоссям, нормалізує баланс вологи та відновлює еластичність жирних пасом. Олія перцевої м'яти ефективно протистоїть розвитку акне і нормалізує секрецію сальних залоз шкірного покриву.

За допомогою цієї олії ви зможете видалити з обличчя чорні цятки та запобігти їхній повторній появі. Аромат олії «Перцева м'ята» надає бадьорості, збудливої і тонізувальної дій. Вона допоможе вам позитивно налаштуватися на весь день.

Способ применения и дозы Apivita (Апивита) Эфирное Масло мяты перечной 10 мл

Перед застосуванням перевірити аромат, чи не викликає він алергію у вас. Аромакурильниці: 2-3 до 15 м2. Інгаляції: гарячі (3-5 хв) - 1 к; холодні: 1-2 хв. Аромамедальйон: 1 к. Полоскання: 1 до з 0,5 ч. л. емульгатора (сода, сіль, мед) на склянку теплої води. Ванни: загальні - до 2-3; теплі сидячі - 1-2 к. Масаж, розтирання: 2-6 до 10 мл транспортної основи. Компреси: теплі олійні - на зону травм, болю (3 до 10 мл олії). Краплі в ніс: 1 до 2-3 ч. л. олії звіробою, закапувати по 3-4 краплі в кожну ніздрю 1 раз на 60-90 хв. Збагачення косметичних засобів: 1-3 до на 5 мл основи. Косметичний лід: змішати з медом або косметичними вершками (1 ч. л.), розвести в 200 мл води і порційно заморозити. Протирати обличчя, шию, зону декольте вранці та ввечері. Внутрішнє вживання: добавка в мед, варення (3-5 до 100 мл), застосовувати по 1 ч. л. суміші 1-4 рази на день. Можна додавати 1 до ранкового йогурту (не менше 100 г). Запивати великою кількістю підкисленої води, кисломолочними продуктами, соками. Аромарозчісування: наносити на зубці гребінця

Регистрационные данные Apivita (Апивита) Эфирное Масло мяты перечной 10 мл

Дата обновления информации: 23.03.2023 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Apivita (Апивита) Эфирное Масло мяты перечной 10 мл: