Apivita (Апивита) Эфирное Масло 10 мл, кедр

Апівіта (Греція)
Форма выпуска:
Инструкция для Apivita (Апивита) Эфирное Масло 10 мл, кедр:
Инструкция указана для Apivita (Апивита) Эфирное Масло 10 мл, кедр

Состав

Ефірна олія «Кедр» бадьорить і надає впевненості у собі. Елегантний, спокійний кедровий аромат надає ясності розуму. Його пари здатні надавати цілющого ефекту на органи дихання, а при впливі на шкіру активні компоненти бальзаму нормалізують роботу сальних залоз і допомагають боротися з акне і випадінням волосся.

Кедрова олія чудово поєднується з розмарином, сандалом, бергамотом, цитрусовими і деякими квітковими оліями. За його допомогою ви отримаєте нові сили для досягнення висот.

Способ применения и дозы Apivita (Апивита) Эфирное Масло 10 мл, кедр

Перед застосуванням перевірити аромат, чи не викликає він алергію у вас. Аромакурильниці: 2-3 до 15 м2. Інгаляції: гарячі (3-5 хв) - 1 к; холодні: 1-2 хв. Аромамедальйон: 1 к. Полоскання: 1 до з 0,5 ч. л. емульгатора (сода, сіль, мед) на склянку теплої води. Ванни: загальні - до 2-3; теплі сидячі - 1-2 к. Масаж, розтирання: 2-6 до 10 мл транспортної основи. Компреси: теплі олійні - на зону травм, болю (3 до 10 мл олії). Краплі в ніс: 1 до 2-3 ч. л. олії звіробою, закапувати по 3-4 краплі в кожну ніздрю 1 раз на 60-90 хв. Збагачення косметичних засобів: 1-3 до на 5 мл основи. Косметичний лід: змішати з медом або косметичними вершками (1 ч. л.), розвести в 200 мл води і порційно заморозити. Протирати обличчя, шию, зону декольте вранці та ввечері. Внутрішнє вживання: добавка в мед, варення (3-5 до 100 мл), застосовувати по 1 ч. л. суміші 1-4 рази на день. Можна додавати 1 до ранкового йогурту (не менше 100 г). Запивати великою кількістю підкисленої води, кисломолочними продуктами, соками. Аромарозчісування: наносити на зубці гребінця.

Регистрационные данные Apivita (Апивита) Эфирное Масло 10 мл, кедр

Дата обновления информации: 23.03.2023 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Apivita (Апивита) Эфирное Масло 10 мл, кедр: