Apivita Royal Honey (Апивита Королевский Мед) Медовый скраб для тела с морской солью 250 г

Апівіта (Греція)
Инструкция для Apivita Royal Honey (Апивита Королевский Мед) Медовый скраб для тела с морской солью 250 г:
Инструкция указана для Apivita Royal Honey (Апивита Королевский Мед) Медовый скраб для тела с морской солью 250 г

Состав

Greek Sea Salt from Mesologgi, Dead Sea salts, Thyme honey, Beeswax, Cocoa butter, Carnauba wax, Propolis extract, Lavender extract, Almond oil, Olive oil, Vitamin E, Βeeswax absolute, Orange essential oil, Rose essential oil, Greek Mountain tea infusion.

Опис

Apivita Royal Honey Body Scrub With Sea Salts - це прекрасний медовий скраб для тіла з сіллю Мертвого моря та грецькою морською сіллю з Mesologgi. Продукт дбайливо позбавляє від мертвих клітин та дарує покривам молодість. Шкіра виглядає пружною та підтягнутою завдяки меду чебрецю, какао-олії, олії мигдалю й оливи.
Прополіс та грецький гірський чай виступають як антисептик. Екстракт лаванди та вітамін Е знімають подразнення, а прекрасний аромат покращує настрій та дарує відчуття повного спокою.

Apivita - це грецький виробник ексклюзивної косметики, назва якого перекладається як "бджола та життя". В основі засобів містяться високоякісні натуральні екстракти та олії з рослин та продуктів бджільництва.
Продукція призначається для лікування та профілактики дерматологічних захворювань. Бальзами, гелі, кондиціонери, креми підходять для будь-яких типів шкіри, адже створюються на основі натуральної сировини.

Способ применения и дозы Apivita Royal Honey (Апивита Королевский Мед) Медовый скраб для тела с морской солью 250 г

Наносити на чисту, злегка вологу або суху шкіру легкими круговими масажними рухами. Ретельно промити водою. Використовувати один або два рази на тиждень. Тільки для зовнішнього застосування.

Регистрационные данные Apivita Royal Honey (Апивита Королевский Мед) Медовый скраб для тела с морской солью 250 г

Дата обновления информации: 27.03.2023 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Apivita Royal Honey (Апивита Королевский Мед) Медовый скраб для тела с морской солью 250 г: