Apivita Royal Honey (Апівіта Королівський Мед) Медовий скраб для тіла з морською сіллю 250 г

Апівіта (Греція)
Інструкція для Apivita Royal Honey (Апівіта Королівський Мед) Медовий скраб для тіла з морською сіллю 250 г:
Інструкція вказана для Apivita Royal Honey (Апівіта Королівський Мед) Медовий скраб для тіла з морською сіллю 250 г

Склад

Greek Sea Salt from Mesologgi, Dead Sea salts, Thyme honey, Beeswax, Cocoa butter, Carnauba wax, Propolis extract, Lavender extract, Almond oil, Olive oil, Vitamin E, Βeeswax absolute, Orange essential oil, Rose essential oil, Greek Mountain tea infusion.

Опис

Apivita Royal Honey Body Scrub With Sea Salts - це прекрасний медовий скраб для тіла з сіллю Мертвого моря та грецькою морською сіллю з Mesologgi. Продукт дбайливо позбавляє від мертвих клітин та дарує покривам молодість. Шкіра виглядає пружною та підтягнутою завдяки меду чебрецю, какао-олії, олії мигдалю й оливи.
Прополіс та грецький гірський чай виступають як антисептик. Екстракт лаванди та вітамін Е знімають подразнення, а прекрасний аромат покращує настрій та дарує відчуття повного спокою.

Apivita - це грецький виробник ексклюзивної косметики, назва якого перекладається як "бджола та життя". В основі засобів містяться високоякісні натуральні екстракти та олії з рослин та продуктів бджільництва.
Продукція призначається для лікування та профілактики дерматологічних захворювань. Бальзами, гелі, кондиціонери, креми підходять для будь-яких типів шкіри, адже створюються на основі натуральної сировини.

Спосіб застосування та дози Apivita Royal Honey (Апівіта Королівський Мед) Медовий скраб для тіла з морською сіллю 250 г

Наносити на чисту, злегка вологу або суху шкіру легкими круговими масажними рухами. Ретельно промити водою. Використовувати один або два рази на тиждень. Тільки для зовнішнього застосування.

Реєстраційні дані Apivita Royal Honey (Апівіта Королівський Мед) Медовий скраб для тіла з морською сіллю 250 г

Дата оновлення информації: 27.03.2023 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Apivita Royal Honey (Апівіта Королівський Мед) Медовий скраб для тіла з морською сіллю 250 г: