Домашний Доктор Соль для ванн морская c медом и прополисом, 1000 г

Форма выпуска:
Инструкция для Домашний Доктор Соль для ванн морская c медом и прополисом, 1000 г:
Инструкция указана для Домашний Доктор Соль для ванн морская c медом и прополисом, 1000 г

Состав

Maris Sal, MEL EXTRACT, PROPOLIS EXTRACT, PARFUM, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, CI 12490, CI 11680.

Опис

Надає пружність шкірі.

Сакська морська сіль збагачена екстрактами прополісу і меду. Біологічно активні речовини меду глибоко проникають в шкіру, стимулюють обмінні процеси, прискорюють регенерацію шкіри, сприяючи її омолодженню, і надають антицелюлітний ефект. Прополіс має заспокійливу дію, зміцнює імунну систему.

Сіль містить високу концентрацію мікро- і макроелементів, необхідних для нормального функціонування організму: калій, натрій, кальцій, магній, залізо і сульфат-іони.

Механізм дії. Хімічні елементи, що містяться в ваннах з морською сіллю, діють на організм кількома шляхами:

  • нормалізація обмінних процесів. Насичуючи шкіру відповідними солями, надають більше еластичності і звільняють від токсинів;
  • рефлекторна дія. Солі впливають на нервові закінчення, які знаходяться в шкірі, що призводить до утворення в організмі речовин-регуляторів обмінних процесів і полегшення хворобливих відчуттів;
  • поліпшення самопочуття. Тут дається взнаки дія температурних режимів, рослинних трав і ефірних олій, що додатково вводяться в сіль.

Способ применения и дозы Домашний Доктор Соль для ванн морская c медом и прополисом, 1000 г

Розчинити 100 г (4-5 ст.л.) солі в теплій воді. Для отримання вираженої бальнеологічної дії вводити до 500 г на одну ванну. Приймати ванни при температурі води до 35-39о С протягом 10-20 хвилин щодня або через день курсом 10-15 процедур.

Регистрационные данные Домашний Доктор Соль для ванн морская c медом и прополисом, 1000 г

Дата обновления информации: 12.07.2022 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го уровня: Домашний Доктор Соль для ванн морская c медом и прополисом, 1000 г: