Домашний Доктор Соль для ванн морская с экстрактом Эвкалипта, 500 г

Форма выпуска:
Инструкция для Домашний Доктор Соль для ванн морская с экстрактом Эвкалипта, 500 г:
Инструкция указана для Домашний Доктор Соль для ванн морская с экстрактом Эвкалипта, 500 г

Состав

Морська сіль, масло евкаліпта, екстракт евкаліпта, гідроване касторове масло ПЕГ-40, CI 11680, CI 74160, CI 74260.

Солі для ванн застосовуються людьми з давніх часів, тому що вони роблять позитивний, цілющий вплив на шкіру і весь організм. Сіль для ванн натуральна морська, Домашній Доктор це засіб для ванни, яке дозволяє створити спа-процедуру вдома. Сіль для ванни покращує самопочуття, чудово відновлює тонус і покращує кровообіг. Сіль для ванни заспокоює болі, пом'якшує шкіру, зменшує набряки, запалення, витягує з тіла токсини, відлущує омертвілі клітини шкіри, видаляє запахи, заспокоює нервову систему, розслаблює м'язи, зменшує підвищену чутливість шкіри. Дослідження показують, що прийняття ванн з сіллю допоможуть вивести токсини і покращиться еластичність шкіри, збільшиться утримання вологи і поліпшується баланс pH. Сакська морська сіль збагачена екстрактом і ефірним маслом евкаліпта, що підсилює його позитивний вплив на організм. Евкаліпт тонізує і освіжає шкіру, має протизапальну дію, зменшує біль у м'язах. Розслабляє тіло, покращує кровообіг, сприяє омолодженню. Кальцій полегшує передачу нервових імпульсів, відповідає за згортання крові. Магній бере участь в клітинному обміні і розслабленні м'язів, має антиалергічну дію. Залізо бере участь в транспортуванні кисню і процесі утворення еритроцитів. Сульфат-іони сприяють виведенню солей важких металів. На сайті Biotus можна не тільки купити і ознайомитися з продукцією, але також отримати повну інформацію у наших консультантів.

Способ применения и дозы Домашний Доктор Соль для ванн морская с экстрактом Эвкалипта, 500 г

Розчинити 100 м (4-5 ст.л.) солі в теплій воді. Для отримання вираженого бальнеологічного дії вводити до 500 м на одну ванну. Приймати ванни при температурі води до 35-39 С протягом 10-20 хвилин щодня або через день курсом 10-15 процедур.

Попередження:

для зовнішнього застосування. Уникати контакту з очима. У разі потрапляння в очі - негайно промити їх водою. Для зовнішнього застосування. Не використовувати в їжу.

Регистрационные данные Домашний Доктор Соль для ванн морская с экстрактом Эвкалипта, 500 г

Дата обновления информации: 12.07.2022 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го уровня: Домашний Доктор Соль для ванн морская с экстрактом Эвкалипта, 500 г: