Экзестерин Плюс капсулы вагин. №10

ПП НЛФЦ «Авіцена» (м.Харків, Україна)
Инструкция указана для Экзестерин Плюс капсулы вагин. №10

Состав

екстракт іван-чаю, екстракт з трави еспарцету піскового, альфа-токоферолу ацетат, поліетиленоксид – 400, поліетиленоксид – 1500, ланолін безводний.

Показания Экзестерин Плюс капсулы вагин. №10

Для догляду за інтимною зоною (слизової оболонки статевих органів) у жінок.

Інгредієнти, що входять до складу мають протизапальні та бактерицидні властивості, відновлюють мікрофлору слизової оболонки статевих органів, запобігають виникненню грибкових захворювань, усувають свербіж оболонки статевих органів, нормалізують співвідношення естрогенів, прогестинів і андрогенів.

Танін пірогалової групи (до 25%), що міститься в екстракті іван-чаю, пектин і флавоноїди (зокрема, гіперозид) надають виражений протизапальний ефект, у зв’язку з цим екстракт застосовують при запальних захворюваннях жіночої репродуктивної системи. Екстракт іван-чаю  має кровоспинну і ранозагоювальну дію.

До складу екстракту трави еспарцету піскового входять флавоноїди (кемферол, астралгін, кверцетин, рутин), безазотисті сполуки, вуглеводи, ферменти, аскорбінова кислота, цинк, таніни, кумарин, птерокарпани (медикарпин), вітаміни – B, C, PP, E, мікроелементи – цинк, селен, залізо, кобальт. Надходження до організму екстракту еспарцету піскового захищає системи біосинтезу статевих гормонів, оптимізує гормональний баланс, який порушується внаслідок стресів, хронічних хвороб, шкідливих умов зовнішнього середовища. Активні компоненти екстракту помірно стимулюють окситоцинові рецептори і надають послаблюючу дію на гладкі м’язи нижнього сегмента матки.

Вітамін Е (альфа-токоферолу ацетат) має антикоагулянтні властивості, запобігає внутрішньо судинному згортанню крові, чинить також протизапальну та виражену антиоксидантну дію, тим самим значно покращуючи гормональний фон жінки та працю внутрішніх органів.

Противопоказания Экзестерин Плюс капсулы вагин. №10

Не слід використовувати при індивідуальній несприйнятливості компонентів, дітям до 14 років. У період вагітності використовувати  за рекомендацією лікаря.

Способ применения и дозы Экзестерин Плюс капсулы вагин. №10

Вагінально по 1-2 капсули на добу протягом 10 діб.

Условия хранения Экзестерин Плюс капсулы вагин. №10

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 2 °С до 25 °С.

Строк придатності

24 місяці від дати виробництва.

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 5 го уровня: Экзестерин Плюс капсулы вагин. №10: