Екзестерін Плюс капсули вагін. №10

ПП НЛФЦ «Авіцена» (м.Харків, Україна)
Інструкція вказана для Екзестерін Плюс капсули вагін. №10

Склад

екстракт іван-чаю, екстракт з трави еспарцету піскового, альфа-токоферолу ацетат, поліетиленоксид – 400, поліетиленоксид – 1500, ланолін безводний.

Показання Екзестерін Плюс капсули вагін. №10

Для догляду за інтимною зоною (слизової оболонки статевих органів) у жінок.

Інгредієнти, що входять до складу мають протизапальні та бактерицидні властивості, відновлюють мікрофлору слизової оболонки статевих органів, запобігають виникненню грибкових захворювань, усувають свербіж оболонки статевих органів, нормалізують співвідношення естрогенів, прогестинів і андрогенів.

Танін пірогалової групи (до 25%), що міститься в екстракті іван-чаю, пектин і флавоноїди (зокрема, гіперозид) надають виражений протизапальний ефект, у зв’язку з цим екстракт застосовують при запальних захворюваннях жіночої репродуктивної системи. Екстракт іван-чаю  має кровоспинну і ранозагоювальну дію.

До складу екстракту трави еспарцету піскового входять флавоноїди (кемферол, астралгін, кверцетин, рутин), безазотисті сполуки, вуглеводи, ферменти, аскорбінова кислота, цинк, таніни, кумарин, птерокарпани (медикарпин), вітаміни – B, C, PP, E, мікроелементи – цинк, селен, залізо, кобальт. Надходження до організму екстракту еспарцету піскового захищає системи біосинтезу статевих гормонів, оптимізує гормональний баланс, який порушується внаслідок стресів, хронічних хвороб, шкідливих умов зовнішнього середовища. Активні компоненти екстракту помірно стимулюють окситоцинові рецептори і надають послаблюючу дію на гладкі м’язи нижнього сегмента матки.

Вітамін Е (альфа-токоферолу ацетат) має антикоагулянтні властивості, запобігає внутрішньо судинному згортанню крові, чинить також протизапальну та виражену антиоксидантну дію, тим самим значно покращуючи гормональний фон жінки та працю внутрішніх органів.

Протипоказання Екзестерін Плюс капсули вагін. №10

Не слід використовувати при індивідуальній несприйнятливості компонентів, дітям до 14 років. У період вагітності використовувати  за рекомендацією лікаря.

Спосіб застосування та дози Екзестерін Плюс капсули вагін. №10

Вагінально по 1-2 капсули на добу протягом 10 діб.

Умови зберігання Екзестерін Плюс капсули вагін. №10

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 2 °С до 25 °С.

Строк придатності

24 місяці від дати виробництва.

Дата оновлення информації: 23.11.2021 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 5 го рівня: Екзестерін Плюс капсули вагін. №10: