Масло Расторопши 100 мл

ТОВ фірма "Даніка" (Україна)
Инструкция указана для Масло Расторопши 100 мл

Состав

Олія розторопші від бренду «Екооіл» - екологічно чиста дієтична добавка.

  • У процесі виробництва даного продукту не використовується: хімічна екстракція, обробка лугами та кислотами, рафінування, дезодорування, смакові добавки, ароматизатори, барвники, консерванти.
  • Масло виробляються методом холодного віджиму, виключно механічним способом. Завдяки такій технології виробництва, масло має насичений колір і є натуральним чистим продуктом.
  • Продукт не має алергенів і корисний абсолютно всім групам людей.

Показания Масло Расторопши 100 мл

Розторопша виводить з організму токсини та атеросклеротичні бляшки, прискорює обмін речовин, сприяє спалюванню жирових відкладень. Масло є відмінним варіантом для дієтичного раціону. При зовнішньому використанні, масло лікує вугрі, висип, прищі та інші дефекти шкіри. Розторопша нормалізує роботу серцево-судинної системи, а також допомагає при запаленнях внутрішнього вуха або носоглотки.

Способ применения и дозы Масло Расторопши 100 мл

Препарат застосовують як місцево, так і перорально.

Для профілактики приймають по 1 ч.л. після прийому їжі, кожен день протягом 1-2 місяців.

При хворобах печінки, серцево-судинної системи: по 1 ч.л. за 30 хвилин до їжі 2 рази в день протягом 30 днів. Через тиждень курс лікування можна повторити.

При ураженнях товстого кишечника: після очисних клізм застосовується в мікроклізмі по 30 мл щодня.

Для місцевого застосування при опіках, виразках - накласти марлеву серветку, змочену олією.

При вагінітах (в т.ч. атрофічні при клімаксі) - тампони, змочені в олії, вводити на ніч, по 3 мл, протягом 12 ночей поспіль.

Тривалість лікування і дозування можуть бути збільшені за рішенням лікаря.

Пацієнт повинен проконсультуватися з лікарем, якщо симптоми захворювання не зникли під час застосування лікарського засобу або спостерігаються побічні реакції, не вказані в інструкції для медичного застосування лікарського засобу.

Дата обновления информации: 24.11.2022 г.

© likiteka 2024