Минеральная вода Лужанская 1,5 л

Свалявські мінеральні води ТДВ (Україна)
Инструкция указана для Минеральная вода Лужанская 1,5 л

Состав

Хімічний склад, мг/дм³ Лужанська
Натрій-калій/Na++/ 900-1800
Кальцій/Са2+/ 50-200
Магній/Mg2+/ <25
Хлориди/СL-/ <100
Сульфати/SO42-/ <50
Гідрокарбонати/НСОз-/ 2000-4500
Специфічні компоненти/Н3ВО3/ <140
Загальна мінералізація, г/дм3 3,5-6,5

Опис

Мінеральна вода Лужанська це найпопулярніша та улюблена багатьма вода на всій території нашої країни. Помірна мінералізація робить її ідеальним варіантом для профілактики та лікування багатьох захворювань.

«Лужанська» була знайдена ще в 1775 році, а вже починаючи з 1872 року більшість досвідчених лікарів почали використовувати її для профілактики різних захворювань. Також проводився експорт в Австро-Угорську імперію та Європу.

За своїм складом Лужанська відноситься до гідрокарбонатно натрієво-борного боржомського типу, який характеризується низьким рівнем мінералізації (3-6,5 г/л). Такий мінеральний склад зробив її ідеальним продуктом для щоденного вживання, а природні цілющі складові дозволять підтримувати весь організм в хорошому стані та самопочутті.

Мінеральна природна вода містить у собі біологічно активний магній, а також калій, кальцій, фтор, кремнієву та ортоборну кислоти. Тому така вода рекомендується для людей, які страждають підвищеною кислотністю шлункового соку, а також від гастритів та ожиріння. Лужанська відмінно допомагає позбутися похмільного алкогольного синдрому.

Показания Минеральная вода Лужанская 1,5 л

Мінеральна вода «Лужанська» завдяки достатньо високому загальному вмісту гідрокарбонатів перш за все використовується в якості м’якого антациду – засобу, який нейтралізує підвищену кислотність шлунка та знімає всі диспепсичні явища, пов’язані з гіперацидністю, – печію, важкість, здуття. Основний ефект кислотонейтралізації настає швидко, практично одразу після прийому води.

За вмістом гідрокарбонатів мінеральна вода «Лужанська» відповідає 0,5% розчину питної соди. Однак завдяки своїм буферним властивостям набагато довше зберігає нейтральне pH середовища шлунка та не має побічної дії соди. Зміни в лужний бік pH порожнини 12-палої кишки нормалізує надходження жовчі та панкреатичного секрету.

У той же час мінеральна вода «Лужанська» має виражену холеретичну та діуретичну дію, як і всі мінеральні води з мінералізацією від 2 до 5 г/л, що характеризує їх як різко гіпотонічний розчин, тому що їх осмотична концентрація в 2-2,5 рази менше такої в плазмі крові та тканинної рідини (ізотонічними по відношенню до плазми крові є води з мінералізацією від 8 до 13 г/л). Це допомагає організму людини звільнитись від шлаків, токсинів та сечового піску.

Наявність біологічно активних концентрацій кальцію, кремнієвої та ортоборної кислоти, фтору позитивно впливає на обмінні процеси. Завдяки злуженню, холеретичній та помірній холекінетичній дії мінеральна вода «Лужанська» призначається при всіх захворюваннях шлунка, переважно з підвищеним рівнем кислотності, рефлюкс-езофагітах, супутніх змінах у вигляді вторинного холе- та панкреатостазу, хронічних панкреатитах, цукровому діабеті. Діуретичний ефект води використовується при лікуванні захворювань сечовивідних шляхів, хронічних інтоксикацій різного походження. Може вживатися для зняття побічної дії ліків, що підвищують кислотність шлунка.

Дата обновления информации: 21.02.2022 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Минеральная вода Лужанская 1,5 л: