Повязка гидрогелевая Арма-гель + Помощь при пролежнях с метилурацилом 6 см х 10 см №3

Укртехмед Інновейшн ПП, Україна
Форма выпуска:
Инструкция для Повязка гидрогелевая Арма-гель + Помощь при пролежнях с метилурацилом 6 см х 10 см №3:
Инструкция указана для Повязка гидрогелевая Арма-гель + Помощь при пролежнях с метилурацилом 6 см х 10 см №3

Состав

Пов`язки гідрогелеві стерильні медичні «Арма-гель+» з метилурацилом насичуються допоміжним лікарським засобом метилурацилом. Метилурацил є лікарським засобом для лікування ран та виразкових уражень, який має анаболічну та антикатаболічну активність, прискорює процеси клітинної регенерації та загоєння ушкоджених тканин, чинить протизапальну дію. Використовують для ран, що погано загоюються, опіків (термічних, хімічних, променевих), бульозних дерматитів. Метилурацил при зовнішньому застосуванні у незначних кількостях потрапляє у системний кровотік. Концентрація метилурацилу в пов’язці не перевищує 0,4%.

Пов`язки гідрогелеві стерильні медичні «Арма-гель+» з метилурацилом призначаються лікарем з урахуванням необхідної методики лікування. Пов’язка поглинає ексудат, який виділяється з рани. За рахунок сітчастої матриці пов’язка здатна поглинати великий об’єм виділень не руйнуючись. Одночасно з цим лікарський засіб, який знаходиться в полімерній матриці пов’язки, повільно виділяється та проникає в рану, створюючи пролонгований лікувальний ефект. Завдяки дренажним та сорбційним властивостям пов’язки некротичні утворення розм’якшуються, що дозволяє досить легко їх видаляти з рани.

Показания Повязка гидрогелевая Арма-гель + Помощь при пролежнях с метилурацилом 6 см х 10 см №3

Застосовується зовні як перша допомога проти різних типів пролежнів із допоміжною знеболювальною дією.

Форма випуску

Паковання в картонній коробці

Пов'язка гідрогелева медична стерильна «Арма-гель+» з метилурацилом у подвійному зручному та компактному стерильному пакованні у формі напівпрозорого прямокутного аркуша завширшки 6 см, завдовжки 10 см та завтовшки від 2 до 4 мм.

Регистрационные данные Повязка гидрогелевая Арма-гель + Помощь при пролежнях с метилурацилом 6 см х 10 см №3

Дата обновления информации: 03.11.2022 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Повязка гидрогелевая Арма-гель + Помощь при пролежнях с метилурацилом 6 см х 10 см №3: