Повязка гидрогелевая Арма-гель + Ранозаживляющая с метилурацилом 10 см х 12 см №1

Укртехмед Інновейшн ПП, Україна
Форма выпуска:
Инструкция для Повязка гидрогелевая Арма-гель + Ранозаживляющая с метилурацилом 10 см х 12 см №1:
Инструкция указана для Повязка гидрогелевая Арма-гель + Ранозаживляющая с метилурацилом 10 см х 12 см №1

Состав

Пов`язки гідрогелеві стерильні медичні «Арма-гель+» з метилурацилом насичуються допоміжним лікарським засобом метилурацилом. Метилурацил є лікарським засобом для лікування ран та виразкових уражень, який має анаболічну та антикатаболічну активність, прискорює процеси клітинної регенерації та загоєння ушкоджених тканин, чинить протизапальну дію. Використовують для ран, що погано загоюються, опіків (термічних, хімічних, променевих), бульозних дерматитів. Метилурацил при зовнішньому застосуванні у незначних кількостях потрапляє у системний кровотік. Концентрація метилурацилу в пов’язці не перевищує 0,4%.

Пов`язки гідрогелеві стерильні медичні «Арма-гель+» з метилурацилом призначаються лікарем з урахуванням необхідної методики лікування. Пов’язка поглинає ексудат, який виділяється з рани. За рахунок сітчастої матриці пов’язка здатна поглинати великий об’єм виділень не руйнуючись. Одночасно з цим лікарський засіб, який знаходиться в полімерній матриці пов’язки, повільно виділяється та проникає в рану, створюючи пролонгований лікувальний ефект. Завдяки дренажним та сорбційним властивостям пов’язки некротичні утворення розм’якшуються, що дозволяє досить легко їх видаляти з рани.

В залежності від стану рани та фази ранового процесу обирається термін перебування пов’язки на рані, але він не може перевищувати 48 годин.

Регистрационные данные Повязка гидрогелевая Арма-гель + Ранозаживляющая с метилурацилом 10 см х 12 см №1

Дата обновления информации: 03.11.2022 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Повязка гидрогелевая Арма-гель + Ранозаживляющая с метилурацилом 10 см х 12 см №1: