Снайпер (Sniper) 5 Тест на наркотики (Марихуана, кокаин, морфин, метамфетамин, амфетамин)

Инструкция указана для Снайпер (Sniper) 5 Тест на наркотики (Марихуана, кокаин, морфин, метамфетамин, амфетамин)

Состав

Експрес-тест SNIPER 5 - тест-касета для одночасного визначення 5 наркотиків (марихуана, кокаїн, морфін, метамфетамін, амфетамін).

Матеріал: сеча.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

 • Тест-касета в індивідуальній запаяній упаковці з вологопоглиначем і піпеткою
 • Інструкція

МАТЕРІАЛИ НЕОБХІДНІ, АЛЕ НЕ НАДАНІ

 • Контейнер для забору зразку
 • Годинник

За підсумками незалежного голосування, яке щорічно проводиться серед українських споживачів, тест на наркотики SNIPER був визнаний Абсолютним Фаворитом Успіху в номінації «Тести на наркотики» 2009, 2010 і 2011 року.

Тести на наркотики SNIPER (Снайпер) - це важливий інструмент, який допомагає боротися зі страшною хворобою суспільства - наркоманією. Так, визначивши вміст наркотичних речовин в організмі, тести на наркотики допомагають не пропустити це небезпечний стан і своєчасно вжити заходів.

Переваги використання тестів на наркотики SNIPER

 • Простота - тестування легко можна провести в домашніх умовах.
 • Оперативність - результат можна дізнатися за 4-5 хвилин.
 • Доступність - тести на наркотики SNIPER можна придбати в аптеках.
 • Анонімність - проведення тестування без можливої ??психологічної травми дитини та участі сторонніх осіб.
 • Надійність - достовірність тестів досягає 99%.

У разі позитивного результату потрібно обов'язково звернутися до лікаря!

 • Амфетамін (АМР, АМР300, АМР500)

Визначення амфетаміну в сечі широко застосовується для розпізнання його зловживання. Амфетамін є стимулятором центральної нервової системи і може викликати появу відчуття настороженості, безсоння, підвищеної енергійності, зниження апетиту, відчуття повного задоволення.  Передозування та хронічне вживання амфетаміну може привести до зловживання, яке в свою чергу може стати причиною гострих чи хронічних порушень нервової системи людини. Амфетамін з’являється в сечі протягом 3 годин від моменту прийому (незалежно від шляху потрапляння в організм людини) і може виявлятися приблизно 24-48 годин після останнього вживання.

 • Кокаїн (COC і СОС150)

Кокаїн є одним із стимуляторів центральної нервової системи з фармакологічними властивостями місцевого анестетика і викликає звикання, яке приводить до зловживання їм. Кокаїн визначається в сечі лише протягом декількох годин після вживання, в той час, як бензоілекгонін, метаболіт кокаїну, може бути визначений в сечі людини протягом 2 діб після вживання кокаїну.

 • Метамфетамін (МЕТ, МЕТ500, МЕТ300)

Передозування метамфетаміну може викликати занепокоєння, сплутаність свідомості, тривогу, галюцинації, серцеві аритмії, гіпертензію, колапс, судоми і кому. Метамфетамін може бути причиною смертельних інтоксикацій після внутрішньовенного або перорального вживання. У осіб, які хронічно зловживають метамфетаміном, може розвинутись параноїдальний психоз. d-метамфетаміни (d-дезоксиефедрин, дезоксин, метедрин) є N-метиловими похідними амфетаміну і використовуються в лікуванні ожиріння. Метамфетамін приймається перорально, вдувається через ніс та вводиться внутрішньовенно. Метамфетамін піддається N-деметиляції до амфетаміну, його головного активного метаболіту. За нормальних умов виводиться до 43% дози, причому 4-7% виводиться у вигляді амфетаміну. Через 24 години в кислій сечі виявляється до 76% наркотичної речовини в незміненому вигляді і 7% у вигляді амфетаміну, тоді як в лужній сечі ці показники складають відповідно 2% і менше 0,1%. В перші 24 години після перорального прийому 10 мг речовини концентрація метамфетаміну в сечі звичайно спостерігається на рівні 0,5-4,0мг/л.   Концентрація метамфетаміну в сечі на рівні 24-333 мг/л (середнє значення 142) спостерігається у осіб, які зловживають метамфетаміном.

 • Морфін /опіати (MOR/ОРІ 2000, MOR/ОРІ 300)

Морфін є популярним препаратом на ринку для лікування болю середньої та високої інтенсивності. Він також є загальним метаболітом опіатів (морфін, кодеїн  (метіл-морфін) і героїну (напівсинтетичного похідного морфіну). Опіати призначаються для куріння, внутрішньовенних та внутрішньом’язових ін’єкцій, а також перорального вживання.  Симптомами вживання опіатів є звуження зіниць, запори, затримка сечовиділення, нудота, блювота, гіпотермія, сонливість, запаморочення, апатія, сплутаність свідомості, пригнічення дихання, гіпотензія, холодна і волога шкіра, кома та набряк легень. Смерть може наступити внаслідок передозування.

Морфін діє протягом 3-6 годин. Переважна більшість морфіну метаболізується і тільки 2-12% виводиться з сечею в незмінному вигляді. Героїн швидко метаболізується в організмі до морфіну. Показники екскреції героїну з сечею подібні до морфіну. Кодеїн також сильно метаболізується, 10-15% дози підлягає деметиляції  з утворенням морфіну і норкодеїну. Відмічено, що незмінений морфін може виявлятись в сечі протягом 1 тижня, що робить його гарним маркером опіатної залежності.

 • Маріхуана (ТНС)

Тетрагідроканабіноли (ТГК, D9-ТГК, D1-ТГК ) є найбільш активними головними складовими і метаболітами канабіноїдів, таких, як маріхуана та гашиш. Канабіноїди використовуються в якості депресантів центральної нервової системи. Передозування та хронічне вживання канабіноїдів може привести до зловживання, яке в свою чергу може стати причиною гострих чи хронічних порушень нервової системи людини. Визначення  канабіноїдів в сечі широко застосовується для виявлення зловживання цими речовинами.

ПРИНЦИП ТЕСТУ

Багатопрофільний тест є однокроковим, горизонтально-проточним імунохроматографічним аналізом, основаним на принципі конкурування за обмежену кількість антитіл між наркотиками або їхніми метаболітами в зразку сечі та наркотиками, кон'югованими протеїном та нанесеними на пористу мембранну прокладку.

Під час тестування, сеча мігрує до тестової ділянки мембрани під дією капілярної сили, мобілізуючи кольоровий кон’югат з антитілами, після чого кон’югат рухається вздовж мембрани до тестової зони.  

Якщо рівень наркотичної речовини в сечі нижче порогового рівня або вона відсутня, кольоровий кон’югат із антитілами буде взаємодіяти із антигенами відповідного наркотику, нанесеними на мембрану в тестовій зоні, в результаті чого утворюється кольорова тестова лінія (лінія Т). Якщо в сечі присутні наркотики, вони зв’язуються з обмеженою кількістю антитіл. Якщо концентрація наркотичних речовин у зразку дорівнює або перевищує порогову концентрацію, антигени зв’яжуть всі антитіла, фіксовані на прокладці в місці внесення зразку, при цьому зв’язування кольорового кон’югату з антигенами тестової зони не відбудеться, і кольорова тестова лінія не утвориться.

Контрольна лінія (лінія С) є внутрішнім контролем якості. Вона повинна з’являтись завжди незалежно від наявності наркотичної речовини.

Показания Снайпер (Sniper) 5 Тест на наркотики (Марихуана, кокаин, морфин, метамфетамин, амфетамин)

Тести на наркотики SNIPER використовуються для:

 • Контролю батьками факту прийому наркотиків дітьми-підлітками.
 • Первинного медогляду кандидатів у водії (див. Наказ МОЗ України №124/345 від 05.06.2000 р.).
 • Передрейсового та післярейсового медогляду водіїв транспортних засобів.
 • Профілактичного огляду працівників деяких професій і видів діяльності згідно Списку (з Наказу КМУ №1238 від 06.11.1997 р. ).
 • Діагностики та своєчасного лікування наркозалежності.
 • Контролю за пацієнтами в реабілітаційному періоді.

Противопоказания Снайпер (Sniper) 5 Тест на наркотики (Марихуана, кокаин, морфин, метамфетамин, амфетамин)

 1. Необхідно дотримуватися інструкції для отримання точних результатів.
 2. Відкривати запаяні пакети з тестом безпосередньо перед проведенням аналізу.
 3. Не використовувати тест після закінчення терміну придатності.
 4. Утилізувати зразки та використані матеріали слід як потенційно небезпечні.

Способ применения и дозы Снайпер (Sniper) 5 Тест на наркотики (Марихуана, кокаин, морфин, метамфетамин, амфетамин)

ЗАБІР ТА ЗБЕРІГАННЯ ЗРАЗКІВ

 1. Кожен зразок сечі повинен бути зібраний в чисту ємкість. Не змішувати зразки.
 2. Зразки можуть зберігатись при температурі 15°-30°С протягом 8 годин, при температурі 2°-8°С – до 3 днів, для більш тривалого зберігання - при температурі -20°С і нижче.

ПРОЦЕДУРА ТЕСТУВАННЯ

Важливо: перед проведенням тестування заморожені зразки та інші матеріали, в тому числі тест, слід  довести до кімнатною температури.

 1. Перед використанням доведіть тест до кімнатної температури.
 2. Дістаньте тест-касету із запаяного пакету та нанесіть ідентифікаційний номер зразка сечі (за необхідності).
 3. Зніміть ковпачок з тест-касети і додайте зразок сечі, використовуючи метод занурення (І) чи крапельний метод (ІІ), як описано нижче.

  І.  Метод занурення

а) занурте ділянку для нанесення зразку тест-касети в зразок;

б) почніть відлік часу;

в) через 10 секунд дістаньте тест зі зразку сечі;

г) надіньте на тест-касету ковпачок та покладіть її на чисту рівну поверхню;

д) оцініть результати між 4 та 7 хвилинами.                        

Примітка: занурте ділянку для нанесення зразку в зразок сечі.  Переконайтесь, що вістря стрілок у віконці тесту знаходяться над поверхнею сечі.  

ІІ. Крапельний метод (рекомендований для малої кількості зразка).

а) покладіть тест на чисту рівну поверхню;

б) наберіть сечу піпеткою до позначки;

в) додайте піпеткою всю набрану сечу на ділянку для нанесення зразку, уникаючи утворення бульбашок повітря;

г) почніть відлік часу;

д) оцініть результати між 4 та 7 хвилинами.       

 ІНТЕРПРЕТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ТЕСТУВАННЯ

Кожна тест-смужка позначена скороченою назвою наркотичної речовини, для виявлення якої призначена. Наприклад, тест-смужка для виявлення метамфетаміну позначена «МЕТ». Повний перелік скорочень наведений у розділі «Застосування» на сторінці 1.

УВАГА

 • Інтерпретувати кожну тест-смужку окремо.
 • Не порівнювати інтенсивність  забарвлення ліній одного тесту з іншими.
 • Не порівнювати інтенсивність  забарвлення ліній Т і С.
 • Не брати до уваги результати, отримані після 7 хвилин.

ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ:

Поява контрольної лінії С та відсутність лінії в зоні Т є позитивним результатом на даний наркотик. Тест може бути позитивним одразу на декілька наркотичних речовин.

Зразки із позитивним результатом повинні бути підтверджені більш специфічним методом. Перевагу віддають газовій хроматографії/ мас-спектрофотометрії або високоефективній рідинній хроматографії.

снайпер

НЕГАТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Поява кольорових ліній в зонах С і Т вказує на негативний результат на даний наркотик. Якщо обидві лінії С і Т присутні на всіх тест-смужках касети, тест вважається негативним на всі протестовані наркотики

НЕДІЙСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Якщо контрольна лінія С не з’явилась протягом 4 хвилин, результат вважається недійсним. В такому випадку не враховуйте результати тесту. Повторіть дослідження з новою тест-системою. У випадку, якщо проблема залишається, припиніть використання тесту і зверніться до виробника.

Условия хранения Снайпер (Sniper) 5 Тест на наркотики (Марихуана, кокаин, морфин, метамфетамин, амфетамин)

Зберігати тест при кімнатній температурі 15°-30°C. Тест може бути використаним до закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці, якщо він зберігається в запаяному пакеті. Термін придатності тесту становить 24 місяці. Не заморожувати, не зберігати при температурі більш ніж 30°C.

Регистрационные данные Снайпер (Sniper) 5 Тест на наркотики (Марихуана, кокаин, морфин, метамфетамин, амфетамин)

Дата обновления информации: 23.11.2021 г.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го уровня: Снайпер (Sniper) 5 Тест на наркотики (Марихуана, кокаин, морфин, метамфетамин, амфетамин):