Зест (Zest) В-комплекс Ретард табл. №30

С.І.І.Т срл, Віа Аріосто для "Дельта Медікел Промоушинз АГ" (Італія, Швейцарія)
Инструкция указана для Зест (Zest) В-комплекс Ретард табл. №30

Состав

Наповнювач мікрокристалічна целюлоза, пірофосфат заліза, стабілізатори:гідроксипропілметилцелюлоза, гідроксипропілцелюлоза; ціанокобаламін (вітамін В12), інозітол (Вітамін В8), кальцієва сіль ортофосфорної кислоти, ніацинамід (вітамін B3 (вітамін PP)), антикомкувач солі магнію жирних кислот, кальцію D-пантотенат (вітамін В5 (кислота пантотенова)), антикомкувач кросзв’язана карбоксиметилцелюлоза, тіаміну гідрохлорид (вітамін В1), піридоксину гідрохлорид (вітамін В6), барвник жовтий оксид заліза, антикомкувач: діоксид кремнію, барвник червоний оксид заліза, рибофлавін (вітамін В2), фолат (вітамін В9), піколінат хрому, біотин (вітамін H).

Без ГМО.

Активні інгредієнти:

Кількість на дозу (1 таблетка)

 

«Швидкий» шар. 1 фаза – вивільнення 5 хвилин

Вітамін B1

5,00 mg (мг)

 

Вітамін B2

1,40 mg (мг)

 

Вітамін PP

16,00 mg (мг)

 

Вітамін B6

5,00 mg (мг)

 

Вітамін H

0,03 mg (мг)

 

Вітамін В9

0,20 mg (мг)

 

Вітамін B12

0,05 mg (мг)

 

«Середній» шар. 2 фаза – вивільнення 45 хвилин

Кальцій

6,00 mg (мг)

 

Вітамін В8

25,00 mg (мг)

 

Хром Ка

0,0250 mg (мг)

 

«Пролонгований» шар. 3 фаза – повне вивільнення 8 годин

Залізо

20,00 mg (мг)

 

Опис

3 шари таблетки – роздільне вивільнення – найкраще засвоєння:

Тришарова технологія ZEST® B Complex Retard/ЗЕСТ B Комплекс Ретард забезпечує диференційоване вивільнення вітамінів та мінералів у три фази:

  • перша – швидке вивільнення, впродовж 5 хвилин – для водорозчинних вітамінів групи В.
  • друга – впродовж 45 хвилин – для мінералів.
  • третя – повільне вивільнення через 8 годин – для заліза.

Завдяки цій технології оптимізована взаємодія між вітамінами та мінералами для полегшення засвоєння. Це забезпечує максимальну біодоступність кожної складової ZEST® B Complex Retard/ЗЕСТ B Комплекс Ретард.

ZEST® B Complex Retard/ЗЕСТ B Комплекс Ретард – це вітамінно-мінеральний комплекс, який завдяки збалансованій формулі гарантує щоденне надходження вітамінів, мінералів та антиоксидантів з метою підтримки загального стану здоров’я та сприяє поліпшенню роботи нервової системи. Сприяє покращенню стану при невритах, поліневритах, діабетичних невритах, невралгіях, ішіалгіях, парестезіях, люмбаго, артралгіях і міалгіях.

Дія ZEST® B Complex Retard/ ЗЕСТ В Комплекс Ретард зумовлена особливостями компонентів, що входять до його складу:

Вітамін В5 (кислота пантотенова) сприяє фізіологічному енергетичному метаболізму, зменшенню втомлюваності, сприяє забезпеченню розумової діяльності.

Вітамін РР (вітамін В3) сприяє підтримці фізіологічного енергетичного метаболізму, функціонуванню нервової системи, сприяє підтримці зменшенню втомлюваності, бере участь у підтримці нормального стану слизових оболонок та шкіри.

Вітамін В1 сприяє фізіологічному перебігу енергетичного метаболізму, функціонуванню нервової системи, функції серця.

Вітамін В2 бере участь у процесах адаптації до сутінок, знижує втому очей і відіграє велику роль у запобіганні катаракти.

Вітамін B2 сприяє фізіологічному перебігу обміну речовин в організмі, беручи участь у метаболізмі білків, жирів і вуглеводів. Рибофлавін необхідний для утворення червоних кров'яних тілець і антитіл, для дихання і росту клітин. Він полегшує поглинання кисню клітинами шкіри, нігтів і волосся.

Вітамін В6 сприяє утворенню червоних кров'яних тілець, регулює стан нервової системи, запобігає подразненням шкіри, підтримує здоров'я зубів та ясен, відіграє важливу роль в обміні речовин, необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи, сприяє нормалізації ліпідного обміну.

Вітамін В9 (фолат) сприяє фізіологічному синтезу амінокислот, обміну гомоцистеїну, відіграє роль у процесі поділу клітин, сприяє фізіологічному функціонуванню нервової та імунної систем, зменшенню втомлюваності.

Вітамін В12 сприяє нормальному енергетичному метаболізму, обміну гомоцистеїну, фізіологічному функціонуванню нервової та імунної систем, сприяє зменшенню втомлюваності.

Вітамін В8 сприяє активації роботи мозку, особливо пам'яті та концентрації уваги, є природним антидепресантом, сприяє відновленню структури нервових тканин та перешкоджає розвитку депресивних розладів.

Кальцій необхідний для підтримки здоров’я кісток і зубів. Належне споживання кальцію необхідне для запобігання розвитку остеопорозу, нормального функціонування серця, м’язів та нервової системи. Кальцій відіграє важливу роль у процесі поділу та спеціалізації клітин.

Залізо сприяє енергетичному метаболізму, утворенню еритроцитів і гемоглобіну, транспортуванню кисню в організмі, зменшенню втомлюваності, бере участь у підтримці нормальної функції імунної системи, когнітивної функції, відіграє роль у процесі поділу клітин.

Хром сприяє підтриманню фізіологічного рівня глюкози в крові та робить внесок у підтримку нормального метаболізму білків, жирів, вуглеводів.

Вітамін Н сприяє фізіологічному енергетичному метаболізму, метаболізму макронутрієнтів (білків, жирів, вуглеводів), фізіологічному функціонуванню нервової системи, підтриманню здорового вигляду стану волосся, слизових оболонок, шкіри.

Показания Зест (Zest) В-комплекс Ретард табл. №30

Застосовувати як дієтичну добавку для дорослих, як додаткове джерело вітамінів, мінеральних речовин для підтримки загального стану здоров’я та поліпшення роботи нервової та м’язової систем.

Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Способ применения и дозы Зест (Zest) В-комплекс Ретард табл. №30

Вживати по одній таблетці один раз на добу після прийому їжі.

Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу!

Курс та термін споживання визначає лікар індивідуально.

Застереження

Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів. Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Не використовувати, якщо вже приймаєте будь-які інші вітаміни.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Діти: не застосовувати дітям.

Дієтична добавка ZEST® B Complex Retard/ЗЕСТ B Комплекс Ретард. Не є лікарським засобом.

Різноманітне і збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для вас.

Условия хранения Зест (Zest) В-комплекс Ретард табл. №30

Форма випуску

30 тришарових таблеток у банці, в коробці з інструкцією.

Маса таблетки: 1250 mg (мг) ± 7,5 %.

Термін придатності

36 місяців.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі не вище 25 ºС у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Дата обновления информации: 19.12.2022 г.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го уровня: Зест (Zest) В-комплекс Ретард табл. №30: