Apivita (Апівіта) Ефірна Олія 10 мл, кедр

Апівіта (Греція)
Форма випуску:
Інструкція для Apivita (Апівіта) Ефірна Олія 10 мл, кедр:
Інструкція вказана для Apivita (Апівіта) Ефірна Олія 10 мл, кедр

Склад

Ефірна олія «Кедр» бадьорить і надає впевненості у собі. Елегантний, спокійний кедровий аромат надає ясності розуму. Його пари здатні надавати цілющого ефекту на органи дихання, а при впливі на шкіру активні компоненти бальзаму нормалізують роботу сальних залоз і допомагають боротися з акне і випадінням волосся.

Кедрова олія чудово поєднується з розмарином, сандалом, бергамотом, цитрусовими і деякими квітковими оліями. За його допомогою ви отримаєте нові сили для досягнення висот.

Спосіб застосування та дози Apivita (Апівіта) Ефірна Олія 10 мл, кедр

Перед застосуванням перевірити аромат, чи не викликає він алергію у вас. Аромакурильниці: 2-3 до 15 м2. Інгаляції: гарячі (3-5 хв) - 1 к; холодні: 1-2 хв. Аромамедальйон: 1 к. Полоскання: 1 до з 0,5 ч. л. емульгатора (сода, сіль, мед) на склянку теплої води. Ванни: загальні - до 2-3; теплі сидячі - 1-2 к. Масаж, розтирання: 2-6 до 10 мл транспортної основи. Компреси: теплі олійні - на зону травм, болю (3 до 10 мл олії). Краплі в ніс: 1 до 2-3 ч. л. олії звіробою, закапувати по 3-4 краплі в кожну ніздрю 1 раз на 60-90 хв. Збагачення косметичних засобів: 1-3 до на 5 мл основи. Косметичний лід: змішати з медом або косметичними вершками (1 ч. л.), розвести в 200 мл води і порційно заморозити. Протирати обличчя, шию, зону декольте вранці та ввечері. Внутрішнє вживання: добавка в мед, варення (3-5 до 100 мл), застосовувати по 1 ч. л. суміші 1-4 рази на день. Можна додавати 1 до ранкового йогурту (не менше 100 г). Запивати великою кількістю підкисленої води, кисломолочними продуктами, соками. Аромарозчісування: наносити на зубці гребінця.

Реєстраційні дані Apivita (Апівіта) Ефірна Олія 10 мл, кедр

Дата оновлення информації: 23.03.2023 р.

© likiteka 2024

Аналоги по ATC 4 го рівня: Apivita (Апівіта) Ефірна Олія 10 мл, кедр: