Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 2B, 10 см х 1 м

Форма випуску:
Інструкція для Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 2B, 10 см х 1 м:
Інструкція вказана для Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 2B, 10 см х 1 м

Склад

Склад: бавовна – 60%, латекс – 26%, поліефір – 14%. До комплекту входять пластикові кліпси для фіксації.

Для профілактики та лікування варикозної хвороби верхніх та нижніх кінцівок, попередження виникнення тромбофлебіту поверхневих і тробмозу глибоких вен.

Міцний матеріал бинта зберігає необхідну еластичність та забезпечує відмінну компресію навіть після тривалого використання і багатократного прання. Високий вміст бавовни забезпечує комфорт при використанні бинта. Для фіксації може комплектуватися пластиковими кліпсами.

ВИКОРИСТАННЯ:

Бинт накладають для профілактики або лікування травм і захворювань суглобів: він знімає навантаження з пошкодженого суглоба, фіксує, зігріває, знижує набряклість, припиняючи розвиток запальних процесів і захищає від травм під час занять спортом, важкої фізичної роботи, при тривалих статичних навантаженнях.

Перед використанням необхідно проконсультуватися з лікарем щодо питань застосування виробу, часу використання та ступеня компресії залежно від захворювання та стану здоров'я. Індивідуальний режим та строк носіння, регулювання або зміна ступеню компресії повинна здійснюватися тільки за рекомендацією Вашого лікаря. Не рекомендується використовувати виріб під час та після застосування місцевих зігріваючих мазей.

Протипоказання: відкриті травми і рани, індивідуальна непереносимість компонентів сировини. Нестерильно, не використовувати при місцевих захворюваннях шкіри. Латекс, що входить до складу виробу, може викликати алергічну реакцію.

ДОГЛЯД ЗА ВИРОБОМ: Прати м'якими миючими засобами при температурі не вище +35°С. При пранні і полосканні не терти і не викручувати. Сушити далеко від джерел тепла в розпрямленому вигляді. Не прасувати. Не відбілювати (не використовувати хлоровмістні миючі засоби). Не піддавати сухому хімічному чищенню. Барабанна сушка заборонена.

Умови зберігання Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 2B, 10 см х 1 м

Зберігати в сухому місці, при температурі від +5 °С до+40 °С, берегти від прямих сонячних променів.

Реєстраційні дані Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 2B, 10 см х 1 м

Дата оновлення информації: 27.12.2022 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го рівня: Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 2B, 10 см х 1 м: