Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 3м х 10см

Форма випуску:
Інструкція вказана для Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 3м х 10см

Склад

бавовна – 60%, латекс – 26%, поліефір – 14%. До комплекту входять пластикові кліпси для фіксації.

Показання Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 3м х 10см

Для профілактики та лікування варикозної хвороби верхніх та нижніх кінцівок, попередження виникнення тромбофлебіту поверхневих і тробмозу глибоких вен.
Міцний матеріал бинта зберігає необхідну еластичність та забезпечує відмінну компресію навіть після тривалого використання і багатократного прання. Високий вміст бавовни забезпечує комфорт при використанні бинта. Для фіксації може комплектуватися пластиковими кліпсами.

Протипоказання Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 3м х 10см

відкриті травми і рани, індивідуальна непереносимість компонентів сировини. Нестерильно, не використовувати при місцевих захворюваннях шкіри. Латекс, що входить до складу виробу, може викликати алергічну реакцію.

Спосіб застосування та дози Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 3м х 10см

Бинт накладають для профілактики або лікування травм і захворювань суглобів: він знімає навантаження з пошкодженого суглоба, фіксує, зігріває, знижує набряклість, припиняючи розвиток запальних процесів і захищає від травм під час занять спортом, важкої фізичної роботи, при тривалих статичних навантаженнях.

Перед використанням необхідно проконсультуватися з лікарем щодо питань застосування виробу, часу використання та ступеня компресії залежно від захворювання та стану здоров'я. Індивідуальний режим та строк носіння, регулювання або зміна ступеню компресії повинна здійснюватися тільки за рекомендацією Вашого лікаря. Не рекомендується використовувати виріб під час та після застосування місцевих зігріваючих мазей.

техніка накладання бинта

ДОГЛЯД ЗА ВИРОБОМ: Прати м'якими миючими засобами при температурі не вище +35°С. При пранні і полосканні не терти і не викручувати. Сушити далеко від джерел тепла в розпрямленому вигляді. Не прасувати. Не відбілювати (не використовувати хлоровмістні миючі засоби). Не піддавати сухому хімічному чищенню. Барабанна сушка заборонена.

Умови зберігання Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 3м х 10см

ВИКОРИСТАТИ ПРОТЯГОМ: 60 місяців від дати виготовлення при дотриманні умов зберігання. Після закінчення терміну придатності, виробник не гарантує його ефективність.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в сухому місці, при температурі від +5 °С до+40 °С, берегти від прямих сонячних променів.

Реєстраційні дані Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 3м х 10см

Дата оновлення информації: 27.12.2022 р.

© likiteka 2023

Аналоги по ATC 4 го рівня: Бинт еластичний медичний середньої розтяжності 3м х 10см: